Perspektywy techniczne dla pary dolara australijskiego do dolara kanadyjskiego

Dogecoin zyskuje od oczywistych
Bitcoin odzyskał część pozycji zdobytych na początku tygodnia, tracąc 2,7% w ciągu ostatnich 24 godzin do 20,3 tys. Ethereum, które wcześniej rosło bardziej aktywnie, teraz aktywnie koryguje, spadając o 3,5% do 1500 USD.

Całkowita kapitalizacja rynku kryptowalut spadła o 2,5%, a najlepsze altcoiny straciły od 1,7% (BNB) do 10% (SHIB) w ciągu ostatnich 24 godzin.

Bitcoin koryguje się po dotknięciu obszaru 20,8 tys.

Dogecoin (DOGE), ulubiona moneta Elona Muska, skoczyła o 35% w ciągu ostatnich trzech dni, reagując na wiadomość o zakupie przez niego sieci społecznościowej Twitter, w nadziei, że będzie ona mogła wkupić się do sieci społecznościowej. Z drugiej strony ogólna presja rynkowa uniemożliwiła Doge’owi przyjęcie średniej 200-dniowej z rozbiegiem, powodując falę realizacji zysków i zabranie 7% od początku dnia w piątek.

Cyfrowa waluta Kazachstanu
Według CryptoQuant inwestorzy długoterminowi (HODLers) kontrolują teraz największy wolumen BTC od października 2015. Jest to pozytywny znak, ponieważ zazwyczaj nie sprzedają kryptowalut nawet podczas turbulencji na rynku.

Raul Pal, założyciel Real Vision, powiedział, że rynek kryptowalut wzrośnie 300-krotnie do 300 bilionów dolarów w ciągu dziesięciu lat. Powiedział, że sfera krypto jest już zalana inwestycjami venture capital, chociaż duzi gracze są ostrożni ze względu na kwestie regulacyjne.

Kinga Bębenek

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.