Prognoza NASDAQ 100: Indeks waha się przed liczbą NFP

To zdumiewające, jak wielu członków Rezerwy Federalnej ujawniło się w ciągu ostatniego tygodnia i dyskutowało, że Rezerwa Federalna poważnie podchodzi do zaostrzania stóp i walki z inflacją , więc należy pamiętać, że gdy rynek „to zrozumie”, może to być bardzo niebezpieczne. Obróć się. Jeśli jednak inflacyjne przeciwności zaczną słabnąć, może to spowodować kolejne załamanie. Kiedy spojrzysz na podstawowe informacje, nie ma innego powodu, dla którego tak się dzieje, poza nadzieją

Gdyby rynek odwrócił się i załamał poniżej poziomu 13 000, to na tym rynku będzie znacznie niżej, ale myślę, że jedyne, na co można liczyć, to duża zmienność i hałas. 50-dniowa EMA znajduje się tuż poniżej poziomu 12250 i podkręca się wyżej. Jest to obszar, na który ludzie powinni zacząć zwracać szczególną uwagę na wsparcie, a gdybyśmy mieli spaść poniżej tego poziomu, prawdopodobnie ten rynek zejdzie znacznie niżej.

Myślę, że jedyną rzeczą, na którą możesz tutaj liczyć, będzie dużo hałasu, dlatego jest prawdopodobne, że zobaczymy dużo handlu w obie strony, dlatego musisz być bardzo ostrożny. Niemniej jednak ciekawie będzie zobaczyć, jak zamkniemy się w piątek, ponieważ może to dać wyobrażenie o tym, jak dużą wiarę mają ludzie w rynek, ponieważ trzymanie się pozycji na weekend mówi wiele. Jeśli rynek nie może tego zrobić, to pokazuje, że tak naprawdę nie wierzą w ten wzrost i prawdopodobnie musimy dalej iść w dół. Tak czy inaczej, będę czekał na uboczu przez następne 24 godziny, aż oddam pieniądze do pracy w poniedziałek, ponieważ do tego czasu sytuacja może być znacznie jaśniejsza. Jednak dowód będzie w akcji cenowej.

Kinga Bębenek

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.