Prognoza S&P 500: Indeks nadal się odbija

Indeks S&P 500 poruszał się w tę i z powrotem podczas sesji handlowej na czwartkowej sesji, ponieważ nadal obserwujemy ruchy rynków tam iz powrotem. Ostatecznie poziom 3700 pod spodem zaoferował znaczące wsparcie, które możemy pokazać jako ciągłe poruszanie się tam iz powrotem. Ostatecznie S&P 500 nadal postrzega rynek jako taki, który będzie skakał w przód iw tył i wykazywał dużo hałasu. Poziom 3900 powyżej jest obecnie szczytem krótkoterminowego zakresu handlowego.


Patrząc na wykres, trudno zapomnieć, że 50-dniowa EMA znajduje się tuż powyżej poziomu 3900. Rynek przez ostatnie kilka tygodni był głośny, ponieważ staramy się ustalić, czy Rezerwa Federalna wepchnie amerykańską gospodarkę w recesję . Oto podpowiedź: tak jest. Jednak jest wielu ludzi, którzy są gotowi ślepo ignorować to, co się dzieje, i to właśnie widzimy na wykresach. Warto zauważyć, że JP Morgan stwierdził podczas apelu o zarobki, że „nigdy nie widzieli tak złej sytuacji gospodarczej”.

Myślę, że prawdopodobnie w krótkim okresie będziemy mieli trochę odbicia, ale jest bardziej prawdopodobne, że odskok zostanie sprzedany, szczególnie przy pierwszych oznakach wyczerpania. Przy rosnących stopach i wciąż rosnącej inflacji, trudno sobie wyobrazić, że zyski będą czymś, co widzą firmy. Biorąc to pod uwagę, dopiero gdy przekroczymy poziom 4200, trend może się zmienić. Ostatecznie nie uważam tego za prawdopodobną sytuację, ale gdyby tak się stało, nie można dyskutować z ceną.

Ostatecznie, gdy zbliżamy się do weekendu, myślę, że wiele osób prawdopodobnie zdecyduje się nie inwestować zbyt dużo pieniędzy w rynek i dlatego nadal pozostanie w tym przedziale. Mamy jednak dane liczbowe dotyczące nastrojów konsumenckich stanu Michigan i może to być coś wartego obejrzenia, ponieważ podczas gdy Wall Street uważa, że ​​gospodarka USA jest w porządku, ci z nas, którzy mieszkają w prawdziwym świecie i na zachód od East River, zdają sobie sprawę, że jest to zupełnie inna sytuacja. Traktuję rajdy jako okazje do sprzedaży, ale to może być cecha na przyszły tydzień. Gotowy do handlu naszą codzienną prognozą S&P 500 ? Oto najlepsi brokerzy CFD do wyboru.

Kinga Bębenek

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.